Підписатися на RSS

Квест - гра "Чекаємо у гості Святого Миколая"

Напередодні Дня Святого Миколая у нашій школі проведено квест-гру "Чекаємо у гості Святого Миколая". Учні 2 класу разом із класним керівником, Н.Братащук, привітали віршами та пісеньками присутніх з наступаючим святом. Вчителька розповіла дітям про чудове зимове свято та його історію і запропонувала школярам пограти у квест , для того, щоб запалити вогники на ялинці, а вони вкажуть дорогу до нашої школи для Святого Миколая.

Щоб завітав Миколай до кожного з вас, та до нашої школи, потрібно бути чемним та слухняним не лише вдома , а скрізь та завжди, а також робити багато добрих справ. А у грі ви можете і допомагати один одному, і підтримувати, і дружити, і взаємодіяти.

/Files/images/IMG_20181218_123729.jpg

Відгадуючи загадки та виконуючи цікаві завдання діти прикрашали Ялиночку яскравими зірочками, які їм вручала "маленька зірочка" (Е.Ковальчук). Будували сніговика, кидали сніжки, прикрашали ялиночки, вгадували маски, приміряли новорічні костюми та застібали гудзики в рукавичках. Дітям було весело та цікаво. Ялинку засвітили вогниками, отож можна із впевненістю чекати в гості Святого Миколая.

/Files/images/IMG_20181218_130449.jpg/Files/images/IMG_20181218_130543.jpg

І справді, Миколай згадав про наших чемних діток. Мабуть, вночі завітав у нашу школу та кожному з діток приніс солодощі.

/Files/images/IMG_20181218_131753.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 212

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.