• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія школи

Перша згадка про Боратинську школу іде ще з воєнних років. Це 1942 рік. Звичайна сільська хата, яка ділилася на дві частини. В одній половині навчалися учні, а в іншій – помешкання односельчан. І вчителював тоді Холод Мифодій Денисович.

Багато чого змінилося за роки Великої Вітчизняної війни. У післявоєнний час кількість дітей, які бажали навчатися, поступово збільшувалася. І вже з 1947 року тут працює троє вчителів: Білик Анастасія Андріївна, Ковальчук Марія Герасимівна, Мирончук Ганна Іванівна.

Пізніше, в 1960 р. була збудована нова восьмирічна школа, яка проіснувала до 1974 року.

В ній працювали педагоги:

Борисюк Володимир Олексійович - перший директор восьмирічки.

Мирончук Ганна Іванівна – старша піонервожата.

Ковальчук Євгенія Филимонівна – вчитель української мови та літератури.

Фусік Марія Василівна – вчитель біології.

Фус Анрій Архипович – вчитель хімії.

Петрук Ганна Тимофіївна – вчитель математики.

Климюк Микола Лук’янович – вчитель географії та фізкультури.

Мельник Надія Павлівна – старша піонервожата.

Ковальчук Людмила Лаврентіївна – вчитель російської мови та літератури.

Фаєвський Григорій Юхимович – вчитель історії.

Войтюк Євгенія Дмитрівна – вчитель математики.

Драновський Петро Іванович – вчитель музики.

Директори Боратинської восьмирічної школи:

Борисюк Володимир Олексійович

Хвоєвський Григорій Юхимович

Фус Андрій Архипович

Климюк Микола Лук’янович

З розквітом колгоспів школа була перенесена у приміщення контори. Вже тоді вона стала початковою. Це був 1974 рік.

В період 1974 – 1992 років завідуючою школи працювала Шевчук Альвіна Анатоліївна.

Поряд з нею молодших школярів навчали : Мирончук Ганна Іванівна, Ковальчук Марія Герасимівна, Білик Анастасія Андріївна і Хмарук Надія Іванівна.

Із здобуттям незалежності України школа знаходить собі інше приміщення, не функціонуючого на той час дитячого садка. І з 1993 навчального року почала своє існування теперішня Боратинська загальноосвітня початкова школа.

Саме 1993 рік починає новий відлік часу в житті школи. Навчальний заклад поповнюють молоді ініціативні, творчі педагоги: Козіцька Тамара Михайлівна, яка була завідуючою з 1993 по 1999 рік; Тарасюк Ірина Олексіївна, Кузьмич Марія Миколаївна. В 1994 році склад вчительського колективу поповнюють Мирончук Галина Олександрівна та Братащук Неля Степанівна. На той час у школі функціонує група продовженого дня.

Помалу почали «обживати» школу: оформили класні кімнати, обладнали ігровий майданчик, розбили клумби для квітів, посадили фруктовий сад, озеленили подвір’я.

З 1999 року завідуючою школою призначають Кузьмич Марію Миколаївну. Склад колективу не змінюється, тільки у 2008 році ряди колективу поповнила вчитель англійської мови Павлюк Тетяна Іванівна.

В школі працюють творчі педагоги, які прикладають багато зусиль, щоб не тільки навчання було цікавим, а й відпочинок теж.

/Files/images/IMG_20210205_141840.jpg

З 1 вересня 2012 року Кузьмич Марія Миколаївна - директор школи. В цей же час призначення на посаду вчителя початкових класів отримує Білоус (Семенюк) Мар'яна Анатоліївна.

/Files/images/IMG_20210205_141824.jpg

Наша школа, - це мальовничий і затишний куточок , куди щодень поспішають маленькі школярі. Адже, саме тут, доводиться підніматися першими найважчими східцями Країни знань.

Кiлькiсть переглядiв: 1210